Співпраця та гурт

ТМ Villomi – українська взуттєва фабрика з 20-річним досвідом. Ми виготовляємо високоякісне взуття з натуральних матеріалів.

Ми не «впарюємо», а вирішуємо проблему вибору зручного взуття, і наше завдання дбати про клієнта. Дуже важливо, щоб кожному покупцю у нашому взутті було комфортно і це головне. Тому накладенний платіж без передоплати, повернення, обміни – звісно так, ми відповідальні.

Гарантуємо найвищу якість усієї продукції та рівень сервісу. У разі виникнення спірних ситуацій, в більшості випадків приймаємо сторону клієнта.

Ми шукаємо довгострокову співпрацю з надійними та великими партнерами. У свою чергу ми даємо хороші умови, зручну роботу, гнучкі рішення за будь-якими вимогами, турботу про ваших клієнтів та швидку комунікацію у будь-який час.

ГУРТ / ВОЛОНТЕРИ / ЗСУ

Щоб отримати умови та ціни опту, будь-коли звертайтесь в телеграм t.me/lazur. В індивідуальному порядку все узгодимо та виконаємо у кращому вигляді.

ДРОПШИПІНГ

https://zsu.vm-villomi.ua/index.php?route=extension/feed/neoseo_product_feed/download&feed=zsu_villomi.xml

Копіюйте посилання (при відкритті в браузері файл скачується). Оновлюється кожні 2 години. Цей файл підходить, щоб завантажити різновиди товарів на пром. У файлі роздрібні ціни без знижок. Потрібен інший формат? Пишіть.

Посилання на контент на гугл диск.

У вас є працюючий магазин, торгові сторінки та інші канали збуту та хочете співпрацювати? Напишіть у телеграм t.me/lazur, надайте свої контакти та посилання на ваші магазини, якщо є. Після модерації ви отримаєте подальші вказівки.

Гарантую, що нашим партнерам не буде соромно перед жодним клієнтом.

Доступ до закритого каналу в ТГ після підтвердження.

Ми працюємо як накладеним платежем, так і за повною передоплатою. І взагалі, як завгодно постараємося підлаштуватися під ваші запити, головне – стабільні відмінні продажі та задоволені покупці.

При роботі з клієнтами орієнтуйтеся за таблицею розмірів на сайті. У різних моделей різні колодки. У таблиці розмірів вказано розмір і саме довжина стопи, НЕ УСТІЛКИ! Сама устілка завжди більша і матиме декоративні допуски.

Замовлення по дропу оформляється після авторизації через кошик сайту. У блоці «Адреса одержувача» партнер вказує дані клієнта. Ми бачимо, хто оформив замовлення і куди треба відправити. У коментарях вказуйте форму оплати та суму. Після підтвердження замовлення ми формуємо та скидаємо номер ТТН безпосередньо партнеру. А ви надсилаєте ТТН клієнту.

Усю комунікацію з клієнтом веде лише партнер. Ми не кладемо у посилки жодні матеріали, візитки та накладні з контактами, які ведуть на наші ресурси.

Надсилаємо Новою поштою накладеним без передоплати або Новою поштою та Укрпоштою за повною передоплатою. Відправляємо вашими олх доставками.
Заробіток партнера розраховується та виплачується 15 та 30 числа кожного місяця за всіма забраними накладками на дату розрахунку.
За відмову клієнта від надсилання партнер платить за доставку та повернення 130 грн.

Якщо у вас є пропозиції чи побажання, звертайтесь за телефоном в телеграм t.me/lazur.

Слава Україні!